Pi diena anksčiau, bet ne prasčiau

Atnaujinta: Trečiadienis, 09 kovo 2022

Dvi šalia viena kitos esančios mokyklos kuria gražią tradiciją – aplankyti viena kitą. Lekėčių mokyklos daugiafunkcio centro mokinių taryba prieš Kalėdas aplankė Kriūkų mokyklos daugiafunkcio centro moksleivius. Buvo smagus matematikos rytmetys su linksmomis užduotimis Kahoot platformoje. Matematikos projekto „Life is math around us“ dalyvių organizuota mintinio skaičiavimo viktorina išaiškino gudragalvius moksleivius. Neilgas, bet emocingas rytmetys paliko skolą, ir Kriūkų mokyklos daugiafunkcio centro moksleiviai atvyko į Lekėčius paminėti Pi dienos. Šiek tiek anksčiau, nes dalis Lekėčių mokyklos daugiafunkcio centro moksleivių išvyksta į Turkiją antram projekto susitikimui. Šį kartą į Lekėčius atvyko 7 klasės mokiniai kartu su auklėtoja J.Balčiūniene. Moksleiviai sprendė kryžiažodžius ir galvosūkius. Šventinę popietę vainikavo, kaip ir priklauso, pyragas su užrašu π = 3,14.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Pi diena anksčiau, bet ne prasčiau.