Mokslo ir žinių diena

Atnaujinta: Trečiadienis, 05 rugsėjo 2018

Rugsėjo 3 d. rytą mokykla pasipuošė rudeniniais gėlių žiedais, vaikų šypsenomis. Į tradicinę mokslo metų pradžios šventę atvyko rudenėlis ir kaliausė, cirko artistės , Kriūkų seniūnijos seniūnė. Visus sveikino mokyklos direktorė, mokiniai, moterų vokalinis ansamblis „Dorė“, vaikų dienos centro lankytojai. Pasidžiaugėme mokytojais, kurie švenčia pedagoginio darbo sukaktis, gausiu priešmokyklinukų būriu, šauniais pirmokais, vyriausiais-aštuntokais ir visa mokyklos bendruomene. Palinkėję vieni kitiems įdomių, saugių, kūrybingų, pažinimo džiaugsmo metų mokiniai išskubėjo į susitikimą su klasių vadovais. Greitai prabėjo šventinė diena. Namo mokiniai išėjo patenkinti, linksmi ir žvalūs, nes ryt vėl susitiks klasės draugus, mokytojus ir visi kartu keliaus nauju pažinimo keliu.

Visiems kuo geriausios sėkmės 2018-2019 m.m.!

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Mokslo ir žinių diena.