Nebūk abejingas

Atnaujinta: Pirmadienis, 04 gruodžio 2017

Gruodžio 1-ąją užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) Pasaulinės AIDS dienos proga pakvietė mokyklos bendruomenę dalyvauti viktorinoje - protmūšyje - „AIDS: geriau žinoti 17“. Viktorina-protmūšis sukvietė per 500 organizacijų, kurios subūrė per 30 tūkst. asmenų, norinčių varžytis protų mūšyje.

Iniciatyvos partneriai: Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras ir Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija.

Mūsų mokyklai atstovavo dešimtokai. Biologijos mokytoja Virginija Akulienė koordinavo šią veiklą. Mokiniai ne tik atsakinėjo į klausimus, bet ir sužinojo daug naujų dalykų apie šių dienų visuomenės problemas, jų sprendimo būdus. Dėkojame visiems dešimtokams už dalyvavimą protmūšyje.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Nebūk abejingas.